Wieczór z utworami Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena i Jana Kondraka

zdjęcie: Wieczór z utworami Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena i Jana Kondraka / kupbilecik24.pl / Wieczór z utworami Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena i Jana Kondraka
kupbilecik24.pl / Wieczór z utworami Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena i Jana Kondraka
Zapraszamy 18 czerwca 2024 roku do Teatr Letni, Ciechocinek, ul. Kopernika 3.
REKLAMA
data: 2024-06-18 19:00
miejsce: Teatr Letni, Ciechocinek, ul. Kopernika 3
bilety: KUP BILET
 
Zapraszamy koncert Piosenek Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena oraz Jana Kondraka
Jan Kondrak to głos - wielki głos. Co do skali i siły pewnie największy spośród polskich głosów bardowskich. Jest cenionym autorem i kompozytorem. Pisze dla siebie i innych, na przykład dla Marka Dyjaka. Kojarzony z wyjątkową piwnicą artystyczną jaką jest Lubelska Federacja Bardów. Ma na koncie jedenaście płyt z LFB i osiem solowych dokonań. Z klasą sięga po klasykę piosenki autorstwa Leonarda Cohena, Boba Dylana, Edwarda Stachury, Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego, Stinga czy Jacka Kaczmarskiego.
W czasie tego koncertu zaprezentuje solo przy akompaniamencie gitary utwory z repertuaru Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena oraz swoje własne autorskie.
Jan Kondrak - absolwent polonistyki w UMCS. Autor, kompozytor i wykonawca piosenek. Tłumacz, publicysta i prozaik. Współzałożyciel Lubelskiej Federacji Bardów. Zdobywca nagród na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu i świnoujskiej FAMIE. Zrealizował wiele scenariuszy własnych widowisk estradowych, np. Ogród wiszący-Pieśniarze świata - spektakl nagrodzony na targach estradowych OSET w Rzeszowie. Teatr Młodzieżowy w Ełku wystawił musical jego autorstwa pt. Moje Włosy. Na deskach Teatru Centralnego w Lublinie miała miejsce premiera jego widowiska pt. Pieśń z pieśni, do którego muzykę skomponował Zbigniew Łapiński.
Jego utwory wykonywali: Beata Kozidrak, Urszula, Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski.
Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Jan Kondrak
artyści:
Jan Kondrak
Jan Kondrak- absolwent polonistyki w UMCS. Autor, kompozytor i wykonawca piosenek. Tłumacz, publicysta i prozaik. Współzałożyciel Lubelskiej Federacji Bardów. Zdobywca nagród na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu i świnoujskiej FAMY. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Ciechocinek
17.4°C
wschód słońca: 04:31
zachód słońca: 20:52
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Ciechocinku

kiedy
2024-05-30 19:00
miejsce
Teatr Letni, Ciechocinek, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-06-01 19:00
miejsce
Teatr Letni, Ciechocinek, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-06-14 15:00
miejsce
Teatr Letni, Ciechocinek, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-06-14 19:00
miejsce
Teatr Letni, Ciechocinek, ul....
wstęp biletowany