Inez & gwiazdy cygańskiego taboru

zdjęcie: Inez & gwiazdy cygańskiego taboru / kupbilecik24.pl / INEZ & GWIAZDY CYGAŃSKIEGO TABORU
kupbilecik24.pl / INEZ & GWIAZDY CYGAŃSKIEGO TABORU
Zapraszamy 30 maja 2024 roku do Teatr Letni, Ciechocinek, ul. Kopernika 3.
REKLAMA
data: 2024-05-30 19:00
miejsce: Teatr Letni, Ciechocinek, ul. Kopernika 3
bilety: KUP BILET
 

Inez & Gwiazdy Cygańskiego Taboru zapraszają na koncert i SHOW TANECZNE w CIECHOCINKU - jedyna taka okazja, żeby zobaczyć jednocześnie występ zespołu romskiego i pokazy tańca orientalnego.

Gwiazdy Cygańskiego Taboru to artyści, którzy posiadają duże doświadczenie estradowe. Członkowie zespołu od wielu lat związani są ze sceną muzyki romskiej. Występowali na różnych scenach w tym na Międzynarodowym Festiwalu Kultury Romów w Ciechocinku i Glinojecku. Inez & Cygański Tabor zaprezentował się na Festiwalu Kultury Romów w Lubaniu na Ogólnopolskiej Biesiadzie w Połczynie Zdroju, Muzycznych Dialogach Nad Bugiem w Mielniku, Festiwalu Narodów w Bytomiu, XVII Europejskich Spotkaniach Artystycznych Festiwalu Wielu Sztuk itp. Naszych artystów Inez, Sara, Roberto, Angelo, Mario Lena i innych można było zobaczyć w programach takich jak: The Voice of Poland, Jaka to melodia? Tv Puls, Polsat, TV Polonia, Tvp 2 Tvp 3 itd. Zespół wyróżnia się utalentowanymi romskimi wokalistami, gwiazdami muzyki cygańskiej. Śpiewa dla państwa młody utalentowany Angelo Trojanek oraz dobrze znany Roberto Markowski. Zespół wyróżnia się również wspaniałymi, profesjonalnymi muzykami, którzy grają piękną i porywającą serca muzykę. Żywiołowy taniec oraz przepiękne i barwne stroje tancerek pozostają na długo w pamięci widzów. Inez & Gwiazdy Cygańskiego Tabor Zespół Artystyczny z Ciechocinka proponuje Państwu jedyne niepowtarzalne widowisko, wspaniałą i niezapomnianą zabawę. W programie znajdują się przede wszystkim piękne, znane i lubiane piosenki romskie, tradycyjne nowoczesne, biesiadne i wiele innych znanych i lubianych jak Ore ore, Zagraj mi piękny cyganie, Gdybym miał gitarę, Jedno jest niebo…, wiele innych oraz muzyczne nowości. Na koncercie można zobaczyć pokazy tańca romskiego i orientalnego. W Ciechocinku wystąpią artyści znani z programów telewizyjnych - Zespół Artystyczny Inez & Gwiazdy Cygańskiego Taboru. Zaśpiewa Inez, Sara, Angelo Trojanek Roberto Markowski, Mario i inni oraz wystąpi dla Państwa Leyla - wspaniała tancerka zatańczy taniec Isis (taniec ze skrzydłami), taniec z wachlarzami, z woalem i taniec egipski z laską. Marzysz aby zobaczyć na żywo jedyne i niezapomniane takie SHOW taneczne zapraszamy do Teatru w Ciechocinku ul Mikołaja Kopernika 3.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Inez & Gwiazdy Cygańskiego Taboru
artyści:
Inez & Gwiazdy Cygańskiego Taboru
Inez & Gwiazdy Cygańskiego Taboru posiadają duże doświadczenie estradowe. Członkowie zespołu od wielu lat związani są ze sceną muzyki romskiej. Artyści grali, śpiewali w różnych znanych zespołach. Występowali na różnych scenach w tym na Międzynarodowym Festiwalu Kultury Romów w Ciechocinku i Glinojecku. Inez & Cygański Tabor zaprezentował się na Festiwalu Kultury Romów w Lubaniu na Ogólnopolskiej Biesiadzie w Połczynie Zdroju, Muzycznych Dialogach Nad Bugiem w Mielniku, Festiwalu Narodów w Bytomiu itp. Naszych artystów Inez, Sara, Roberto, Angelo i innych można było zobaczyć w programach takich jak: The Voice of Poland, Jaka to melodia? Tv Puls, Polsat, TV Polonia, Tvp 2 Tvp 3 itd. Zespół wyróżnia się utalentowanymi wokalistami i muzykami, którzy grają piękną i porywającą serca muzykę. Żywiołowy taniec oraz przepiękne i barwne stroje tancerek pozostają na długo w pamięci widzów. Inez & Cygański Tabor Zespół Artystyczny z Ciechocinka proponuje Państwu wspaniałą i nie zapomnianą zabawę. W programie znajdują się przede wszystkim piękne, znane i lubiane piosenki romskie, biesiadne i wiele innych znanych i lubianych jak Ore ore, Zagraj mi piękny cyganie, Gdybym miał gitarę, Cyganeczka Zosia, Jedno jest niebo..., wiele innych oraz muzyczne nowości. Na koncercie można zobaczyć pokazy tańca romskiego i orientalnego. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Ciechocinek
17.4°C
wschód słońca: 04:31
zachód słońca: 20:52
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Ciechocinku

kiedy
2024-05-30 19:00
miejsce
Teatr Letni, Ciechocinek, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-06-01 19:00
miejsce
Teatr Letni, Ciechocinek, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-06-14 15:00
miejsce
Teatr Letni, Ciechocinek, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-06-14 19:00
miejsce
Teatr Letni, Ciechocinek, ul....
wstęp biletowany